Drzwi do domu

Drzwi są jednym z ważniejszych elementów w niemal każdym pomieszczeniu, pomimo  tego, że na co dzień niewiele osób zwraca na nie uwagę. Tymczasem nad wyborem odpowiednich drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznym warto poświęcić trochę czasu, ponieważ  nie jest to inwestycja „na chwilę” tylko na dłuższy okres czasu, co w późniejszym czasie przekłada się się na komfort z ich korzystania. W ofercie salonów sprzedaży Klucz-serwis, które działają na terenie zarówno Grójca jak i Warki, Białobrzeg, Tarczyna, Góry Kalwarii czy Garowolina  można znaleźć zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które dostępne w wielu stylach wykończenia i stosujące nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które wpływają na bezpieczeństwo i walory użytkowe. Nasz salon sprzedaży znajduje się na terenie miasta Grójec, jednak z oferty sprzedażowej korzystają także klienci z okolicznych miejscowości, takich jak Białobrzegi, Konstancin, Tarczyn i Warka i okolicznych miejscowości.

Drzwi wewnętrzne

Elementem, który ma niebagatelny wpływ na ostateczny efekt wykończenia pomieszczeń, są drzwi wewnętrzne. Spójne ze stylizacją i aranżacją danego wnętrza drzwi wejściowe z pewnością podkreślą charakter pokoju, gabinetu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Brak jednolitości i zbyt duże zróżnicowanie w zakresie drzwi wewnętrznych – zburzy z kolei harmonię i zaplanowaną koncepcję aranżacji. Warto więc już na początkowym etapie remontu czy wykańczania mieszkania, domu albo biura, przemyśleć docelowe rozwiązania w zakresie drzwi i dokonać optymalnego wyboru. Istotna jest ponadto świadomość, że decydując się na konkretny model drzwi wejściowych do pomieszczeń, należy również przewidzieć wymianę zintegrowanej ze skrzydłem ościeżnicy (futryny). Zazwyczaj bowiem wymiary i rozstawy pewnych elementów ościeżnicy, pasują wyłącznie do osadzenia w niej skrzydła drzwi tego samego producenta.

drzwi wewnętrzne grójec salon sprzedaży drzwi

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych drzwi wewnętrznych – zarówno pełnych, jak i z przeszkleniami (niemal 8000 modeli w ramach ok. 150 kolekcji). Porta to gwarancja elegancji i najwyższej jakości, jeśli chodzi o parametry użytkowe drzwi.

Drzwi DRE to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 30 lat. Wąska specjalizacja, ukierunkowana na produkcję drzwi, pozwoliła firmie na wypracowanie idealnych rozwiązań technologicznych.

Stolarka zewnętrzna

Warto zadbać jest o pierwsze wrażenie, jakim w przypadku domu czy lokalu użytkowego – są nowoczesne drzwi wejściowe. Ten element budynku powinien być spójny z architekturą bryły nieruchomości oraz nawiązywać kolorystycznie do pozostałej stolarki bądź stanowić dla niej wyrazisty kontrast. Istotną rolą drzwi zewnętrznych jest ponadto gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia przed ich sforsowaniem i nieupoważnionym wtargnięciem do wnętrza. Właściwa izolacja termiczna – to kolejny aspekt, jaki ma niebagatelne znaczenie dla zapewnienia optymalnego komfortu cieplnego wewnątrz budynku.

drzwi zewnętrzne grójec

Firma Krispol specjalizuje się i produkcji drzwi zewnętrzne aluminiowe Solano, dostępnych w 18 zróżnicowanych modelach. Drzwi tworzy układ ciepłych paneli aluminiowych oraz pianki poliuretanowej wypełniającej przestrzeń pomiędzy nimi. Współczynnik przenikania ciepła to ok. 0,8 W (m2K).

Firma Parmax oferuje oryginalny kolaż drzwi zewnętrznych w klasycznej stylistyce z subtelną nutą nowoczesności. Specjalizacją firmy jest produkcja drzwi zewnętrznych z drewna tradycyjnego i egzotycznego w połączeniu  elementami ze stali szlachetnej.

Zapraszamy do kontaktu!

W razie dodatkowych pytań, wątpliwości oraz potrzeby konsultacji – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Kontakt z nami

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl