Wybór stolarki okiennej to ważna decyzja, gdyż ma ona bezpośredni wpływ na komfort użytkowania pomieszczeń, a także koszty ponoszone z tytułu ogrzewania. Producenci okien ciągle udoskonalają swoje produkty, stosując w nich nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zabezpieczają budynek przed włamaniem i zapobiegają wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. Stolarka okienna pełni wiele ważnych funkcji, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy w swoich projektach umiejętnie łączą walory estetyczne i użytkowe projektując i wykonując okna energooszczędne o bardzo dobrych parametrach użytkowych, w tym spełniające rygorystyczne wymogi wysokiej izolacyjności termicznej okna pasywne. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Grójec i tam zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz zapoznania z katalogiem naszych produktów. Swoją działalnością obejmujemy także okoliczne miejscowości, takie jak Warka, Konstancin, Białobrzegi i Tarczyn, obsługując klientów zamieszkujących całe województwo mazowieckie. W naszej ofercie znajdą państwo okna pvc, okna drewniane oraz okna aluminiowe.

Okna PVC

Obecne na rynku okna plastikowe w niczym nie przypominają znanej sprzed lat popularnej stolarki PVC. Dzisiejsza technologia produkcji okien z PVC, owocuje stolarką o doskonałych parametrach oraz urzekającym designie, który idealnie wpasowuje się w nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń. Okna plastikowe to najbardziej ekonomiczny wariant, w porównaniu ze stolarką aluminiową lub drewnianą. Stale rosnące koszty mediów energetycznych sprawiają, że klienci oczekują także rozwiązań, które pozwolą na ograniczenie wydatków za ogrzewanie mieszkania, domu czy firmy.

Okna drewniane

Wykorzystanie naturalnych materiałów w budownictwie – ponownie wraca do łask. W odpowiedzi na szerzące się tendencje proekologiczne, wielu producentów stolarki rozwinęło swoją ofertę na nowoczesne okna drewniane. Dzisiejsza stolarka okienna i drzwiowa oparta na drewnie cechuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale również wyjątkową energooszczędnością. Nie bez powodu to właśnie okna drewniane są najczęściej stosowane w obiektach pasywnych. Naturalne okna z drewna nadają zarówno elewacji, jak i wnętrzu indywidualnego charakteru i podkreślają proekologiczną wrażliwość właściciela.

Okna aluminiowe

Nowoczesna stolarka aluminiowa jest niezwykle efektownym rozwiązaniem architektonicznym, a dzięki wyjątkowym parametrom – stwarza szerokie spektrum wykorzystania. Trwałe, ponadczasowe i funkcjonalne konstrukcje, w postaci okien, drzwi, zimowych ogrodów czy wielkopowierzchniowych fasad – to tylko niektóre przykłady udanego połączenia aluminiowych profili ze szkłem. Solidna stolarka aluminiowa renomowanych polskich producentów, jaką możecie nabyć w naszej firmie wraz montażem, posiada szereg zalet.

Zapraszamy do kontaktu!

W razie dodatkowych pytań, wątpliwości oraz potrzeby konsultacji – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Kontakt z nami

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl