Budowa domów A-Z

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami inwestycji.

Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły Klienta lub służymy własną poradą. W pracach budowlanych korzystamy z najnowszych technologii, staramy się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów i przekładać to na wymagania zamawiających.

Nasza firma stara się być konkurencyjna cenowo, przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług poprzez:

 • optymalne wykorzystanie materiału,
 • odpowiednią organizację pracy,
 • stosowanie specjalistycznego sprzętu,
 • zespól wyspecjalizowanych pracowników,
 • minimalizację pracochłonności.

Wykończenia i remonty wnętrz

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami inwestycji.

Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły Klienta lub służymy własną poradą. W pracach budowlanych korzystamy z najnowszych technologii, staramy się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów i przekładać to na wymagania zamawiających.

Nasza firma stara się być konkurencyjna cenowo, przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług.

Montaż drzwi i okien

Połączenie zakupu drzwi lub okien z montażem oznacza dla naszych klientów, iż poza wyborem drzwi cała reszta zadań spocznie na naszym zespole, łącznie ze stałym nadzorowaniem przygotowania otworów pod drzwi w trakcie procesów prac wykończeniowych. Ponieważ sam proces montażu drzwi następuje po zakończeniu prac wykończeniowych (podłogi, ściany) istotne jest ich właściwe przygotowanie w celu osiągnięcia zakładanych walorów estetyczno-użytkowych.

Przypominamy, iż koszt usługi montażowej zależy od typu montowanych drzwi, okien, układu ścian oraz innych szczegółów technicznych.

W budynkach energooszczędnych i pasywnych gdzie zastosowana stolarka okienna i drzwiowa spełnia najwższe standardy termiczne należy pamietać o prawidlowym montażu. Nasza propozycja jest montaż warstwowy, który jest nieodzownym elementem składowym w trakcie wykonywania montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

ISO-CONNECT Vario SD

ISO-CONNECT Vario SD jest to specjalistyczna folia uszczelniająca, spełniająca wymagania ustawy energooszczędnej EnEV do regulowania przepływu wilgoci przy fugach łączących okna, drzwi i panele. Dzięki specjalnej funkcjonalności folii dopasowuje się wartość sd do uzależnionych od różnych pór roku zmian temperatur z wewnątrz na zewnątrz lub też z zewnątrz do wewnątrz. Przez to umożliwiony jest niezależny od warunków pogodowych transport wilgoci na zewnątrz lub w kierunku pomieszczenia. Fuga pozostaje podczas całego roku w stanie suchym przez co zapobiega się szkodą kondensacyjnym. ISO-CONNECT Vario SD spełnia całkowicie wymagania ustawy o warunkach dostaw i zabezpieczenia jakości RAL dla okien i drzwi.

Dorabianie kluczy

 • Dorabianie kluczy do zamków domowych,
 • dorabianie kluczyków samochodowych w tym z immobilizerem,
 • doradztwo i montaż atestowanych zamków i zabezpieczeń.

W sprzedaży posiadamy m.in. produkty firm:

Docieplenia budynków

Prace docieplenia budynku wykonujemy na bazie styropianu bądź wełny mineralnej w systemach mających na celu zapewnić odpowiedni stopień termoizolacyjności ścian. Właściwe ocieplenie ściany pozwala na oszczędność nawet do 40% energii. Systemy dociepleń stosuje się przy budowie nowych budynków jak i do termo-modernizacji już istniejących. Ocieplenie ścian z zewnątrz pozwala nie tylko na zaoszczędzenie kosztów ogrzewania pomieszczeń, ale również na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz eliminując proces przemarzania, który w dużym stopniu odpowiada za degradację budynku.

Jesteśmy partnerem firmy KOSBUD. Wiodącym produktem naszej firmy są tynki oraz farby produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej, stosowane w zewnętrznych systemach ociepleń. Nasze wyroby komponowane są według aktualnych standardów europejskich, co pozwala nam osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym.

Usuwanie azbestu

Świadczymy usługi w zakresie:

 • zdjęcia pokryć dachowych zawierających azbest tzw „eternit”,
 • odbioru w/w materiałów zawierających azbest,
 • doradztwo i montaż atestowanych zamków i zabezpieczeń.

Posiadamy wszystkie uprawnienia umożliwiajace wykonywanie nam tak niebezpiecznej pracy na terenie Rzeczpospolitej Polski. Azbest jest materialem bardzo niebezpiecznym dla zycia i zdrowia człowieka, który w latach ubiegłego wieku był wykorzystywany w 90% jako material służący do produkcji pokryć dachowych tzw „eternitu”

Zaufały nam – Urzędy gmin i miast na terenie min powiatu grójeckiego, białobrzeskiego, a także klienci indywidualni.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma została założona w 1999r. Od początku istnienia działamy na rynku grójeckim i całym województwie mazowieckim.

WYRÓŻNIENIA

Zajęliśmy i miejsce w konkursie FIRMA ROKU powiatu grójeckiego 2004 w kategorii handel i dystrybucja.

JAKOŚĆ

Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl