ambasador

KLUCZSERWIS

Nasza firma została założona w 1999r. Od początku istnienia działamy na rynku grójeckim i całym województwie mazowieckim. Początkowe lata naszej działalności to zaczątek remontów bieżących i kapitalnych, polegających na wzmocnieniu lub wymianie elementów konstrukcyjnych takich jak stropów, więźb dachowych, czy też na zszyciu lub sklamrowaniu popękanych ścian. Czynności te, zawsze pociągały i pociągają za sobą prace wykończeniowe.

Tak więc powstała idea „wykonawstwa pod klucz” z jednoczesnym wyręczeniem Inwestorów z problemów związanych z remontowanym obiektem. Wychodząc na przeciw nowym technologiom oraz wymogom Inwestorów, rozszerzyliśmy swój zakres działalności o adaptacje obiektów i ich poddaszy, krycie dachów, o wymianę stolarki okienno-drzwiowej, o docieplenie i modernizację istniejących elewacji, o instalację sanitarną i elektryczną. Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.

Nasza firma czynnie uczestniczy w ważnych wydarzeniach w naszym mieście i tak:

  • Sponsor Święta Kwitnących Jabłoni
  • Sponsor działalności kulturalnej
  • Zajeliśmy I miejsce w konkursie FIRMA ROKU POWIATU GRÓJECKIEGO 2004 W KATEGORII HANDEL I DYSTRYBUCJA

Służymy fachową pomocą i radą.
Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma została założona w 1999r. Od początku istnienia działamy na rynku grójeckim i całym województwie mazowieckim.

WYRÓŻNIENIA

Zajęliśmy i miejsce w konkursie FIRMA ROKU powiatu grójeckiego 2004 w kategorii handel i dystrybucja.

JAKOŚĆ

Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl