Budowa domów A-Z

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami inwestycji.

Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły Klienta lub służymy własną poradą. W pracach budowlanych korzystamy z najnowszych technologii, staramy się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów i przekładać to na wymagania zamawiających.

Nasza firma stara się być konkurencyjna cenowo, przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług poprzez:

  • optymalne wykorzystanie materiału,
  • odpowiednią organizację pracy,
  • stosowanie specjalistycznego sprzętu,
  • zespól wyspecjalizowanych pracowników,
  • minimalizację pracochłonności.

Realizacje

Domy Wola Krobowska” wyróżnia nowatorska bryła, wysmakowany detal i czysty układ funkcjonalny. Szara kolorystyka projektu została złamana ciepłymi okładzinami drewnianymi, które występują w strefie wejściowej i balkonowej.

Wchodzimy do domu z przyjemnego dużego podcienia, który po zabudowaniu może pełnić również rolę werandy. Dom zaprojektowany został z podziałem na dwie strefy, dzienną parterową i nocną zlokalizowaną na poddaszu. Część dzienna to oczywiście duży salon z kominkiem, połączony przestrzennie ze schodami prowadzącymi na komfortowe poddasze z 3 sypialniami. Sypialnia dedykowana głowom domu posiada balkonik oraz własną łazienkę. Jest w niej także wystarczająco dużo miejsca, aby wstawić dwie obszerne szafy garderobiane. Pokoje dziecięce zostały podzielone w sprawiedliwy sposób, dla każdego po równo. Każdy z nich ma wyjście na wspólny balkon.

Dom posiada garaż wbudowany w bryłę budynku z pomieszczeniem gospodarczym na piec. Przejście z garażu do domu jest poprzez wspólną sień. W pobliżu wejścia znajduje się także wydzielona całkowicie, spora kuchnia wraz ze spiżarnią, w której swobodnie mieści się stół dla 4-6 osób.

Inwestycja „Urocze Segmenty” to wyjątkowa lokalizacja usytuowana w zaciszu domów jednorodzinnych. Jest to idealne miejsce dla osób które cenią sobie spokój, ciszę. Pobliskie placówki edukacyjne, medyczne, oraz rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa  stanowią dodatkowe atuty tej lokalizacji.

Budowa segmentów rozpoczęła się na przełomie I i II kwartału 2017 roku.

Urocze Segmenty zaprojektowano z myślą o budowie komfortowego obiektu o ciekawej, nowoczesnej architekturze. Inwestycja realizowana jest etapowo.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma została założona w 1999r. Od początku istnienia działamy na rynku grójeckim i całym województwie mazowieckim.

WYRÓŻNIENIA

Zajęliśmy i miejsce w konkursie FIRMA ROKU powiatu grójeckiego 2004 w kategorii handel i dystrybucja.

JAKOŚĆ

Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.

Realizacja – Studio Graficzne hgp.pl